Kněžmost
U Tvrze 359, Kněžmost
739 769 766
Mnichovo Hradiště
Poříčská 86, Mnichovo Hradiště
797 855 795

27. 02 2022
Pomoc ukrajinským uprchlíkům, kteří opustí svou zem se svými zvířecími miláčky.


Pro ukrajinské uprchlíky, kteří odchází ze své vlasti se svými zvířecími miláčky platí Veterinární podmínky pro vstup zvířat v zájmovém chovu z Ukrajiny na území České republiky z důvodů vyjímečné situace vydané SVS ČR. 
https://www.svscr.cz/svs-umoznuje-vyjimky-pro-vstup-zvirat-doprovazejicich-valecne-uprchliky-z-ukrajiny/

Pro domácí mazlíčky uprchlé před válkou na Ukrajině se svými pány nabízíme povinné klinické vyšetření, čipování a vakcinaci na vzteklinu zdarma, pokud tyto podmínky ke vstupu a pobytu v ČR  nesplňují. 

Novinky

Aktuálně

Kněžmost 25.6. 2022-zástup

V pondělí 25.6. bude zastupovat MVDr. Hana Turňa za MVDr. Petru Rysovou.

Kněžmost-dovolená 26.4.-3.5.2022

V období 26.4.-3.5. bude ordinace v Kněžmostě uzavřena z důvodu dovolené. Potřebná ošetření převezme ordinace v Mnichově Hradišti. Prosíme objednávejte se zde na webu.

JARO=KLÍŠŤATA

JARO JE TU A S NÍM I NEBEZPEČÍ V PODOBĚ KLÍŠŤAT.

Krmiva pro psy uprchlíků

Pro občany Ukrajiny, kteří museli opustit svou zem i se svým mazlíčkem, nabízíme kromě klinického vyšetření, čipování a vakcinaci na vzteklinu zdarma i krmivo do začátku nebo psí pelíšek.

Ukrajina

Pomoc ukrajinským uprchlíkům, kteří opustí svou zem se svými zvířecími miláčky.

Od 1.3. Po-Pá 9.00-17.30

Od 1. března 2022 dále rozšiřujeme ordinační hodiny. Ord. doba viz. níže.

Nový lékař a lékařka

Od ledna náš tým posílil MVDr. Juraj Turňa a od března ho dále posílí MVDr. Hana Turňová. Díky tomu můžeme rozšířit ordinační hodiny a nabídnout Vám tak více možností k objednání, flexibilnější řešení akutních případů. Rozšíření se týká především Mn.Hrad.

Objednávací kalendář

Na návštěvu se prosím objednávejte zde na webu v kalendáři nebo emailem. Rezervaci Vám vždy zpětně potvrdíme na uvedený email. Telefonické rezervace pouze na operace a zákroky. Pro objednání krmiv a léčiv lze využít sms zprávy popř.email. Děkujeme, K-Vet.