Kněžmost
U Tvrze 359, Kněžmost
739 769 766
Mnichovo Hradiště
Poříčská 86, Mnichovo Hradiště
797 855 795

11. 09 2019
Na návštěvu se prosím objednávejte zde na webu v kalendáři nebo emailem. Rezervaci Vám vždy zpětně potvrdíme. Telefonické rezervace pouze na operace a zákroky. Pro objednání krmiv a léčiv lze využít sms zprávy popř.email. Děkujeme, K-Vet.


Hlavní výhodu ve změně systému vidíme v tom, že nebudete muset dlouze čekat na ošetření a pacient tak nebude vystaven zbytečnému stresu strávenému v čekárně. Čas bude vyhrazen pouze pro Vás. Tím dosáhneme větší efektivity práce i využití času na obou stranách. Objednávat se můžete v době ordinačních hodin, které jsou pouze orientační. Rezervaci lze provést min.15 hodin předem. 
V případě akutního problému volejte, budete ošetřeni mezi pacienty objednanými, je však nutné počítat s čekáním. Život ohrožující stavy mají přednost před pacienty objednanými. 

Novinky

Co se děje?

POZOR!

Ve středu 11.12. bude ordinace z důvodu nemoci zavřena. Akutní případy prosím objednávejte na odpoledne do Kněžmosta. V pátek 13.12. budou ordinační hodiny omezené.

Provoz o vánočních svátcích

Od 23.12. 2019 do 3.1. 2020 bude provoz ordinace omezen. Objednávejte se prosím dle možných objednacích termínů na webu. V případě, že nebudou objednací termíny obsazeny, bude ordinace zavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Vánoce.

Objednávací kalendář

Na návštěvu se prosím objednávejte zde na webu v kalendáři nebo emailem. Rezervaci Vám vždy zpětně potvrdíme. Telefonické rezervace pouze na operace a zákroky. Pro objednání krmiv a léčiv lze využít sms zprávy popř.email. Děkujeme, K-Vet.

Podzimní strašák

Podzimní období je typické pro vysoce infekční onemocnění nazývané psincový kašel. Jedná se o virózu kombinovanou s bakteriemi. Typickým projevem je dávivý kašel. Prevence je vakcinace!

Platba kartou

V ordinaci v Mnichově Hradišti je možné platit bezhotovostně platebními kartami Visa a Mastercard.